Új hozzászólás Aktív témák

  • alexw801

    senior tag

    válasz newmoonlight #13481 üzenetére

    Magamhoz szoktam fordulni ez ügyben autentikusan.
    Csak hát a lustaság és kényelmesség...
    A PW3-ra már egy éve küldözgetem a mobikat, e-mailben (most egy azw3-at felmásoltam), be vannak állítva a LINGVO szótárak (angol-orosz), wifi mindig bekapcsolva. stb.
    Nagyon megszoktam. Sok könyvet olvastam már el rajta, fele angol, fele magyar. Lehetne orosz is. Vannak könyvek, amit az eredeti nyelven érdemes elolvasni. A fordítás mindig módosítja, többször lefelé, ritkábban javít rajta.
    A KOBO-ra felmásoltam 3 epub könyvet, néha szoktam olvasgatni. A beledugott microSD-től zavarba jött, volt rajta 13 GB vegyes könyv mindenféle könyvtárakban - ezt nem szerette. Nyilván fajtiszta és kevesebb könyvet szeret. Viszont van web elérés is rajta. Meglepő. De miért éppen ott menjek a webre, van 2 laptop, 2 teló, 1 tablet, stb.
    Tulajdonképpen még nem döntöttem el, mire használjam. Mehet unokákhoz is.
    Ezen kívül van Pocketbook Touch Lux 3 is, azzal is olvastam már könyvet, nemrég frissítettem rajta a firmware-t.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Új hozzászólás Aktív témák