Új hozzászólás Aktív témák

  • zhagyma

    őstag

    válasz Areinon #4023 üzenetére

    Szia!

    Ha leírnád a notebook típusát talán könyebb lenne. A BDA drivernek a "Controll panel -> Device Manager -> Sound, video and game controllers" alatt kellene látszódnia windows 7 alatt. Viszont van olyan notebook gyártó, amelyik default-ból engedélyezett vagy tiltott állapotban tart bizonyos eszközöket (bluetooth, wifi, ...) például energiatakarékossági megfontolásokból. Így a windows 7 sem installál hozzá drivert.

    Én még ugyan nem gondoltam rá, de az MPC/MPC-HC szerintem nem tud beállítani egy tunert a vételi frekvenciára. A driver nem szokott "beállító/hangoló" dialógusablakot tartalmazni és az MPC/MPC-HC-ban sem tudok ilyen beállítási lehetőségről.

    A chipset megállapítása elvileg lehetséges valamilyen programmal (everest), de ilyen "mindent a tunerről" alkalmazás engem is érdekelne (megjegyzem a linux-s driver fejlesztők is fizikailag megnézik, mi van rajta/benne).

    #4024 looser Analóg tuneres TV-vel semmilyen antenna segítségével sem lehet digitális adást fogni. Ehhez STB-re van szülség.

Új hozzászólás Aktív témák