Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Jackal2 #15939 üzenetére

    Sebynek van egy jo videoja antennacsererol, de most nem emlexem a nevere. A lenyeg, h forrasztasnal nem szabad nagy kilogo csonkokat hagyni, mert az is kepes antennakent vislekedni es rontja fo antenna hatasfokat.

    Ahogy nezem az FS-A6 is tamogatja az uj protokollt (afhds 2a). Az FS-IA6 2 antennaval erkezik, gondolom olyan mint a diversity videovevok, meg telemetriakent elkuldi a sajat feszultseget. Na bumm! :D
    Az FS-IA6B meg tud PWM mellet mar PPM es serial kimenetet, rendes telemetriat. Hekkelessel meg serialom keresztul tud 10 csatornat.

    Koltoi kerdes:
    Mivel ragasztod az MJX X600-at?
    Azert koltoi, mert csak epoxym van. :D

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • fape

    senior tag

    válasz Jackal2 #15939 üzenetére

    Én pont úgy jártam a BG-n a syma x8g motorral mint te a gearbest-tel. Megrendeltem úgy hogy volt még raktáron, aztán 5 nap múlva írtak, hogy várni kéne 4-5 napot. Majd +10 nap múlva én írtam, hogy mi a pálya. Ja hát várni kéne még 9-11 napot. Mondom oké várok ha leggyorsabb postával küldik, válasz nélkül küldték a refund. Most is volt egy kábel ahol kezdődött, hogy várni kéne 4-5 napot de inkább én kértem a refundot

    De hogy On is legyen, bár Teréz Atya már beelőzött :R
    FS-IA6 és FS-A6B között a FS-A6B nagyobb tudású. FS-IA6hez képest van PWM és telemetria.
    A FS-A6 meg a régi fajta vevő talán, egy antennás másik kettő kettő antennás
    BG-n kb egy árban van a FS-A6 és FS-A6B. Én a FS-A6B-t venném (és majd fogom is, egyelőre még úton van távval a FS-A6-om) sőt a FS-A6B még olcsóbb is.

    Pont a napokban dumáltunk róla: #15856

    -- szerkesztve:
    Az iA6-ra is van rendes voltage telemetry hack

    [ Szerkesztve ]

    Nem ezeket a drónokat keresik!

Új hozzászólás Aktív témák