Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Végre eltelt úgy egy hétvége, hogy pozitív szaldót mutat a drónos mérleg :D
    Az elmúlt hetekben, talán hónapokban mindig úgy lett vége e a hétvégékének, hogy vagy alkatrészt kellet rendelni, vagy valamilyen tudás morzsáért könyörögni...
    Most nem :D

    Bushido-ra sikerült raforrasztani egy buzzert, mert gyárilag nem volt rajta és nagyon hiányzott...ha ránéztek egy Crazybee f4 v2 lapra meglátjátok, miért kihívás a buzzert ráforrasztani :W Sikerült...végre csipog... :D És sikerült a kamera lencsét is úgy vissza ragasztani, és beállítani, hogy egész jó lett a fókusz....De tuti ami fix alapon azért úton van egy ilyen glass lens is hozzá, hogy egészséges legyen a kis kamera.

    Mobula7-et átraktam a V3 vázba...ami azért jó mert rendben van a 2S 300mAh aksik fogadása...átforrasztottam a tápkábelt a lapon...nem ment tönkre a lap tőle :D (mint legutóbb :W ) faja gemfan propokat kapott....

    repültem mind a két géppel hétvégén...sőt újra "programoztam" a taranison mindkettőt...
    Végre már az is megy...lassan de legalább fejlődő tendeciát mutatok.. :B
    ez nekem nagy öröm....hogy pld. egy párosításnál amikor nem sikerül, most már nagyjából vannak elképzelések merre induljak, és sikerült is megoldani...

    Szóval alakul,,még ugyan kicsike a tudás, de legalább az alapok kezdenek a helyükre kerülni...

    Köszönöm a topicnak... :R

    Fatshark HDO2 már a magyar GLS-nél, ugy néz ki szerdán szállítják...
    Lumenier antennákat ma adta fel Banggood....Rapidfire rendelést holnap leadom...
    aztán kíváncsi leszek mi változik...

    Megint azt tapasztalom, ami eddig kérdőjeles volt nekem...
    A mobula7-el gyönyörűen hiba nélkül tudok repülni a p@rasztfatshark-al,,,ehol egy szaggtás...
    Az URUAV UR85HD turtle V2 meg szaggat, akadozik a kép bizonyos esetekben... :W
    Lehet hogy emmi baja nem volt a "heggesztett" p@rasztfatsharkomnak..kár volt annyiszor szétszedni.....
    Most már kiváncsi vagyok milyen lesz az adás minősége az új FPV szetten, ha minden kézhez áll....
    Kezdek kicsit félni, hogy a Turtle volt eddig is a hibás :F :U

Új hozzászólás Aktív témák