Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz dbala #59 üzenetére

    Ezek a kérdések azért nehezek mert, ha meg is kapod rá a választ nem biztos hogy megérted a lényeget.
    Sok kisgép elbírja ezt a súlyt, viszont itt a fő tényező az hogy ez mennyire befolyásolja a stabilitást és a repülési időt.

    Nos sajnos lényegesen lecsökkenhet a repülési idő egy 50-60$-os gépen, 60 grammtól + ugye amivel felfogatod.

    Építeni természetesen jobb ötlet, főleg ha érdekel is és örömöd leled benne. Na most ehhez elszántságon túl még több pénz és rengeteg kitartás is kell, mert ha abszolút kezdő vagy akkor lesz pár akadály amit egyedül nehéz megugrani.

    Kezdő gépnek szerintem mindenki egy olcsóbb verziót ajánlana, ami lehet nem bír el nagy terhet, de megtanít kezelni a gépet, és persze segít eldönteni hogy tetszik vagy sem.

    Én egy WlToys v262-el kezdtem, ami simán elbír egy 120g-os goprot is, főleg ha levesszük az ütközőt ami magában 80g. Az alapgép repülhető állapotban 90$, az egyetlen gyenge pontja a motor, aminek kicsit ki lehet tolni az élettartamát, de max 40-50 repülés után mind a 4-et cserélni kell, ami 16$. Itt találsz róla pár cikket, első benyomást, én mai napig használom, haverok jól elszórakoznak vele, szinte törhetetlen.

    Remélhetőleg a holnapi nap folyamán lesz kész az első saját építési f450-ról készített cikkem(kezdő modellezőknek), ide is kirakom majd, ha érdekel nézz majd bele, és meglátod hogy miből áll saját madarat építeni. Addig is itt egy bevásárlólista, amiben az összes alkatrész be van mutatva.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák