Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Lassan 1 éve nem reppentem, az utolsó gépemet még akkor eladtam, viszont volt 1 csomó cuccos, amitől azóta nem tudtam/akartam megszabadulni.

    Most viszont menniük kell, mert nem úgy alakultak a dolgok hogy visszatérjek ehhez az amúgy király hobbihoz.

    Az lenne a kérdésem valaki meg tudná saccolni köbö, mennyit kérhetnék ezekért a cuccokért?

    [link]

    Nem Mo-on élek, szóval senkinek nem tudom átpasszolni.

    Rengeteg apró alkatrész van, a jelentősebbje a naza teljes rendszer, a távirányító amihez vevő egység már nincs tehát külön kell rendelni, a temérdek prop, a töltő a lap amivel akár 8 akksit is lehet egyszerre tölteni, és ezen kívül rengeteg egyéb, ami amúgy nem egy nagy érték, de azok akik kicsit komolyabban belefolynak biztosan hasznosnak találják, és ezeket nem is lehet mind 1 oldalról megrendelni + ugye a posta is rettenet hosszú idő míg lehoz pl egy propeller ballancert...
    Ezeket azért írtam le, hogy ennek föggvényében mondjatok egy árat. Nem szeretnék rajta nyerni, sem átvágni senkit, csak valamennyit mégis megmenteni abból a temérdek pénzből amit rááldoztam.

    Köszönöm.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák