Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Majd egy hónapba telt, de megérkezett végre a csomag. Összességében csak a 4 motorra lett volna szükség, de mivel a szállítása már annak a 200 grammnak is majdnem annyiba került mint ennek a másfél kilónak, így megrendeltem ezt az fpv szettet is amit mindenképp ki szerettem volna próbálni.

    [link]

    Nos ez közel sem olyan komoly cucc mint amit az alattam lévő kolléga említ, de kezdésnek tökéletesen megfelel. 100$ az adó/vevő/kamera és 30 a kijelző, ami akár szemüveggé is átalakítható. A legnagyobb előnye (az árat leszámítva) hogy tényleg csak össze kell dugni pár kábelt és működik, semmilyen komolyabb szakértelmet nem igényel.

    Az utolsó képen a jobb alsó sarokban látható 3 egységből álló rész kerül a gépre. (megoldható hogy a nagy aksi balance kábelére legyen csatlakoztatva és így nincs szükség extra súlyra/aksira)

    Úton van egy komolyabb antenna szett, ami a gyárit hivatott lecserélni, mert arról csupa rosszakat mond mindenki. Amint az idő engedi, kimegyek és letesztelem, és írok belőle egy cikket, hogy bemutassam miként működik, és megéri-e vagy sem.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák