Új hozzászólás Aktív témák

  • t.zolka

    aktív tag

    válasz gabika1969 #1298 üzenetére

    Sziasztok!

    A napokban vettem egy DNS-320L-t és hozzá egy DIR-636L-es gigabites routert. A NAS-ba belepakoltam 2db 2 terrás Seagate Barracuda (ST2000DL003) HDD-t is, amiről az adatok persze lementettem (nagy nehezen, mindenféle megmaradt és kölcsönkért vinyókra) mert az kiderült számomra, hogy a kütyü formázza, és csak utána lehet használatba venni. A varázslót elindítottam, szépen le is futott, látszik is, mint Z meghajtó. Amire kellett, hogy legyen egy kétlemezes külső rack-em, tökéletesen megfelel! Nem kell cserélgetni a HDD-ket, ide-oda dugdosni, ha meg szeretnék nézni egy filmet, vagy hallgatni valami zenét. Szuper! De, és itt jönne a kérés felétek: megtenné nekem valaki, hogy valami távoli eléréshez használatos programmal (teamviewer, vagy valami hasonló) beállítaná nekem azt, hogy a NAS-t ne csak az otthoni hálózatról lehessen használni? Barát, barátnő, esetleg én is használhassam, akkor is, ha ép nem otthon vagyok. Próbálgattam én is, utána olvastam, de ez nekem annyira kínai, egyszerűen nem értem mit-hogyan, nem látom át... már a router menüje is kész útvesztő számomra. Tehát, ha megtenné nekem valaki, (mindegy mikor, alkalmazkodom hozzá) az megköszönném! Ha lenne rá jelentkező, küldjön egy privát üzenetet, vagy egy telefonszámot, hogy megbeszélhessük a részleteket.

    Előre is köszönöm!
    Üdv. Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák