Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    válasz ndlx #1834 üzenetére

    :DDD

    Sajnos én mind a kettőtökkel egyetértek...Valószínűleg azért vagyok első a második bajnokságon, mert óvatosabb voltam/szerencsésebb, illetve mert több szakaszt sikerült lenyomnom, mint egy-két jobban teljesítő, de nem minden versenyben részt venni tudó fórumtárs. Én szeretem, hogy vigyázni kell, mivel egy szakaszt sem ismerek, szinte minden alkalom olyan, mintha először mennék rajta, kocsiknál is egy vagy két autó van, amivel magabiztosan tudok menni, többivel bénázok, mert nem érzem úgy (elfelejtem, milyen).
    Simán szerintem ha még vannak mások is, akik játszanak és nézik a fórumot is, "szavazzunk", legyen kipróbálva normál törés mellett, aztán el lehet dönteni, többségnek mi fekszik.

    @ndlx: Lehet normál törés mellett nem lesz potya győzelem vagy jó helyezés, de nem vagy egyedül, megküzdhetünk az utolsó helyekért :D

    Nekem a fontos, hogy van közösség, simán az idő ellen vagy a lehetetlen online emberkék ellen én nem élvezem a játékot. Nektek itt be lehet szólogatni (mintha olyan lennék...) :R

Új hozzászólás Aktív témák