Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71835392

    törölt tag

    válasz gabor9991 #1882 üzenetére

    Bakker, nem vagyok én a Digi ellen. Főleg mert otthon kábeles Digim van, előtte meg műholdas volt. Maximálisan megelégedve velük.
    DE!
    Nem a Digi ellen vagyok, csak a józan ész mellett. Ezt próbálom már nyolcmilliomodszor elmondani, hogy mobilnál ne várjunk csodát tőlük, mert nincs hozzá kapacitásuk. Nem tudnak sokat adni, olcsón mindenkinek mert ez nem a kábel, ami csak a sajátjuk gyakorlatilag korlátlan kapacitással. 1800as hálózatot nem lehet sem kiépíteni olcsón, se üzemeltetni országosan, tehát nem tud olcsó lenni. Ha meg bérel, roamingol akkor meg azért nem tud olcsó lenni.
    És az is tény, hogy 2014 októbere óta semmi érdemleges történt, az 2,5 év. Mondj a világban mégegy szolgáltatót, ami ennyi ideig tötymörgött a frekvencia elnyerése után. Lehet majd egyszer lesz valami, de erre várni kinek van ideje? Nekem nincs.

    Persze lehet csodát, várni, álmodozni, spekulálni, csak akkor meg ne csodálkozz, ha ez a dedós videlkedés kivágja a biztosítékot. Meg az is, hogy aki ellent mer mondani ennek az idióta viselkedésnek ami itt megy, az a konkurencia ügynöke és digi ellenes meg ilyen baromságok.

Új hozzászólás Aktív témák