Új hozzászólás Aktív témák

  • orsib78

    tag

    válasz DarkByte #11097 üzenetére

    Elvtarsak. Nem kell nekem publikus IP cim, mert azok a szolgaltatasok, amelyeket emlitettem nem igenylik. Azt az egyszeru kerdest szerettem volna feltenni, hogy a Plex kliens Digi Mobil-lal, valamint az OpenVPN kliens Digi Mobil-lal nektek mukodik-e, mert nekem mult csutortokon es penteken meg mindegyik ment azon a Samsung A40-es telefonon amelyen probaltam, ma meg nem megy Digi Mobil-rol. Egyebkent a ceges wifirol (ami ugyancsak NATolt) tovabbra is mukodik ugyanezzel a Samsung telefonnal, csak a Digi Mobil-rol nem. Mielott elkezdek teljesen feleslegesen errol beszelgetni a Digivel esetleg gondoltam korbekerdezek, hatha mas is tapasztalta ezt vagy csak en, hogy be tudjam hatarolni, hogy a Diginel van a problema, vagy a Samsung telefonnal van a problema. Szoval nem ertem, hogy miert ne lenne ez a kerdes egy Digi Mobil-lal kapcsolatos topikba valo, ahol a Digi Mobillal kapcsolatos tapasztalatokat osztjuk meg (tobbek kozott). Ertem en, hogy egyszerubb ekezni a masikat meg elkuldeni a p#csaba, de mondjuk ennel egy kicsit komolyabb diskurzusra szamitanek... Ha meg korabban felreertheto voltam, mea culpa...

Új hozzászólás Aktív témák