Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ernesto78

    aktív tag

    válasz *H* #66799 üzenetére

    Frissítettem az FW-t a legújabbra és még mindig ugyanaz a probléma. Az barátomnál ugyanez a Digi 500 FTTB szolgáltatás jön és ott normálisan 1Gbps-nak mutatja a WAN kapcsolatot a router és jött is rajta a net olyan 480Mbps-mal. Semmi probléma nem volt újraindítás után sem és persze a saját felh.névvel és jelszóval csatlakoztam mint otthon. Na most ha a router már megy és kihúzom az UTP kábel majd fél perc múlva újracsatlakoztatom akkor már 1Gbps-nak látja. De ez nem megoldás hogy ki és be húzogatom a kábelt. Lehet a csatlakozóval van gond én ezt nem tudom megállapítani, talán majd ha jön a szerelő akkor megkérem, hogy cserélje le a dugót rajta. Ha FW hiba lenne akkor másik végponton is ugyanúgy 100Mbps-ot mutatna. Lehet az a baj hogy a kábel több helyen lett már toldva, mert régen 100Mbps-os netem volt és arra kötötték rá a telefont is megspórolva hogy új kábelt húzzanak be. Most új kábelen jön a telefon és az összes UTP szálat bekötötték. Merlint nem akarok feltenni, mert a router garanciás és még nagyon új és ha mégis kiderül, hogy nem jó akkor küldöm vissza.

Új hozzászólás Aktív témák