Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz DonMaster #45984 üzenetére

    [moderálva]

    Én elég sokat tettem az ügy érdekében, de mindenhol falakba ütköztem. A k.k. készségesen segített. A lakók 75%-a aláírta, hogy betelepülhet a szolgáltató. A lakásszövetkezet állásfoglalását is csatoltam, miszerint nincs akadálya, megadják a közös helyiségekhez az engedélyt, ha igénylik. Ezeket írásban továbbítottam az ügyfélszolgálat felé, de nem történt semmi! Nekem kellett felhívnom őket ca. 3 hónap után, hogy ezt így mégis hogyan gondolták?! Ha már írásban jeleztem, akkor korrekt eljárás lenne valamilyen választ adni, legalább egy telefont, de írásban illik. (Ahogy ezt a UPC meg is tette, postai levélben.) Erre annyit benyögtek, hogy technikailag nem kivitelezhető. Ennyi, töketlen banda! A csatolt dokumentumokba szerintem bele sem néztek. Próbáltam ügynökkel is beszélni, de az is lerázott, mintha semmi érdeke se lenne benne... 0 az akarat, segítőkészség! :U

    Az I-TV-s megállapodásról is tudok, de te is tudhadnád, hogy erre nagy ívben tesz a Digi! Nézd meg a Kerepesi út páros oldalát az Egyenes utcától a kiserdőig. Ott is elérhetők, pedig van HWR is, ill. mondhatnám a Centenáriumi ltp. környékén lévő kertesházas utcákat (pl. egy a sok közül a Rovás u.), ahol úgyszintén. A 80 előfizető, amiről írsz az viccnek is rossz! Van legalább 50 lépcsőház egy tömbben, lépcsőházanként átlagosan 20 lakással. Ez alábecsülve is legalább 800 lakás egy elég kis területen. Hogy ez nem pálya, egyszerűen nem hiszem el! (A lakók 80% biztosan igénybevenné a szolgáltatást. Ezt a lépcsőházban leszűrtem. Sokan árérzékenyek, vagy tudják, hogy nagyon gyors netet adnak olcsón.) De ez csak egy helyszín a többi lakótelep közül. Mi a helyzet a Jókai utcai, vagy az Újszász utcában, az Egyenes utcában, Árpádföldön a Malomdomb környékén? Ez már elég tetemes előfizető egy tömbben, mégse mozgatja meg egyik szolgáltató fantáziáját se. Ezeken az I-TV-s szerződés se kötné őket! A földkábel meg ürügy! Főleg, hogy már a törvény is kötelezi a közműszolgáltatókat a csatornák rendelkezésre bocsájtására. Hány lakótelepet bekötettek már, s köztük nem csak a Békásmegyer méretűeket. Ott a Gloriett ltp., ami igencsak összemérhető a XVI. kerületi lakótelepekkel! Egyszerűen csak töketlenséget, akarathiányt látok a dolog mögött! :U

    [ Módosította: radi8tor ]

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák