Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz gazsiazasz #38755 üzenetére

    1-se konkrétan max belsön de az se 100% de natolni 960-at kétlem hogy tudna, de ott példaként irtam

    front3r

    én offolom szlt? én flame-elek?
    miért jobb lenne ha napi 5x irnák hogy nem megy most sem pedig ez meg ez.?
    az nem lenen flame vagy off?
    enyni erövel TJ mesély inkább mivan a neteddel emgoldották végre a problémádat,
    kiváncis vagoyk most menyni a feltöltésed. stb.
    igen az a baj, hogy smenyire sem érted még az ipv6-ot. kis mrétékben sem, és ez akkora sem fog változni ha elsz jo beálitás a digi-nél és mindnekienk jo lezs akkor is csak a felszint fogod érinteni a tudásoddal nem többet. jeleleg ipv6-rol annyi on megy hogy delegat meg slaac dhcpv6 és kb ennyiböl kifujt az ipv6-tudás.
    ezek mind 1 mondanatba besüritve ,
    Digi olvasa a forumot igen oké és? ha te leirod neked mi a probléma, utánad lévö 10hsz még kb copy paste ként leirja ugyan azt az szerinted ON topic és nem off. (spam)gratula.
    többet fogok találkozni ipv6-al igen ezt tudom, de én ismerem is, nem csak a felszinét tudom hogy kell kiszámolni tudom miröl szol tudom miben különbözik az ipv4-töl. de ettöl még nem irok 10-20hsz-t napi hogy most igy probéltam és nem emyg most meg ugy probáltam és msot sem megy.
    mert a weboldalak nem fognak gyorsabban betölteni, a 100gb film pack torrent röl enm fog gyorsabban lejönni, ahogy a speedtest sem fog gyorsaban betölteni,vagyis többet mutattni.
    lényegében egy átlag felhasználonak semmi hazsna nincs abbol hogy naphoszakat cseszekedjen vele hogy legyen ipv6-ja mert az jo mert az uj, bár jo pár éves cucc nem pedig uj de mindegy.

    kungzi
    router reset , vagy gyári visszaálitás
    ha ugyse jo akkor ott valami nem franko téynleg vagy a routerrel vagy az ont-vel.

    talánmég emg probálnám 2 pc/laptop-al öszekötve hogy uyg mit hoz, egyiket wan-nka másiakt lan-ra routerböl evvel meglehetne tudni hogy a router lassitja vagy pedig az ont kaki.

    pc1->routerWAN pc2->routerLan1
    beálitva ip minden és ha 1 fálj másolás igy megy több mint 500-al akkro tuti ont-vel valmi nem okés, és a nat is müködik.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák