Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz prozodus #37573 üzenetére

    Mert családiban optika végére kapsz egy kütyüt vagy routeres vagy sima modem ONT-nak nevezik, és abból megy egy kábel routeredbe/gépedbe PPPoE csatlakozással, van rajt egy koax és egy működő telefonport. Ha router funkciós akkor meg mind a 4 lan portja használható, és wi-fi-je is van agyon korlátozott admin felülettel... Ha érdekel a társasházi bekötés olvass összefoglalót:).
    (#37575) G@CSI:
    Szerintem az egy hibás ONT, le kelene jelenteni hibára...
    (#37577) DonMaster:
    TM nas-sal nálam is T féle 30-as neten jobb pillanatokban 5 MBps-sel is szedett, átlagban 4-gyel. Utorrent-tel sztem az a gond ha nincs meg stabilan az adott sebesség akkor nem lép rá fel, tehát ha van mondjuk 30 Mbps ami ingadozik 29,5-31,5 akkor az uTorrent beáll 28 környékére. Passz hogy miért van így, de rohadt idegesítő, pláne hogy rossz a nas:( így most nem tudok azzal tölteni. Mondjuk webui-val ideiglenes szervernek befogott netbookkal jön rendesen lefelé a cucc, olykor 4 Mbps-t is eléri. Illetve konkrétan egyszer volt ilyen. De majd még próbálgatom a beállításokat. 30 Mbps-os neten ugyan elég nekem a 3,6 MBps stabilan lefelé, de szakmai ártalom na... kíváncsi vagyok:)

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák