Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snipee

    csendes tag

    válasz Wallz #3708 üzenetére

    Kinek nem ér sokat!
    A te bajod hogy a meglévő dolgoknak sem tudsz örülni. 3500.ért hol kapsz te még egy ilyen netet? Miért nem elég 1,2Mbyte up? Gondolod hogy pár extrém felhasználó miatt a feltöltést emelik?
    Ez a nevetséges hogy 20Mbitnél sírsz hogy miért nem emelnek! Vegyél ADSL-t ott aztán van feltöltési sebesség.. Már bocs, de egyet kell értsek McLacával...

    No Comment

  • McLaca

    őstag

    válasz Wallz #3708 üzenetére

    Én tényleg tiszteletből írtam, az épülésedet szolgálandó.

    A tipikus magyar mentalitás, hogy ha olcsóbban kap egy jobbat, egyből még olcsóbban még jobb kell. Én is szeretném a transzatlanti kábelt behúzatni a házba egy ezresért, de azért helyén van a realitásérzékem is és baromira örülök, hogy digi-s területen lakom.
    Olyan net pedig sehol nincs a világon, ahol a feltöltés gyorsabb, mint a letöltés. Mellesleg nem csak a feltöltést "nyomták fel", hanem a 30/20-as csomag árát 3500-ra csökkentették, a 20/10-es csomagban lévőket áttették a 30/20-asba változatlan ár mellett, a 10/10-esből pedig 20/10-est csináltak változatlan ár mellett. Így sem látod értelmét? (Gyakorlatilag árat csökkentettek.) Ha ezek után sem érted a lényegét, és elégedetlenkedsz értelmetlenül, akkor javaslom közelebbi elemzésre az intelligencia quociens fogalmát...

    Más, félig off téma: akik CSBM-mel fizetnek, és egyedileg adtak megbízást (tehát nem formanyomtatványon a digi felé, hanem közvetlen a banknak), ők a szerződésazonosító elé tettek nullát a megbízáskor, hogy 7 jegyű legyen?

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • Necc

    addikt

    válasz Wallz #3708 üzenetére

    Imádom az ilyen ütődött embereket, bent az irodába naponta röhögünk az ilyeneken, szerintem felraklak az aranyköpések falra :))

    Én is piszkosul örülnék neki, ha Digi által lefedett területen laknék, és nem 9.500Ft/hó -t kellene fizetnem holmi fostos 8/0.5 Mbites netért (ahol a feltöltés gyakran a 0.3Mbitet se akarja elérni!), és piszkosul örülnék neki, ha már 2.500Ft-ért egy olyan netszolgáltatást kapnék, ahol tudnék ismerőseimmel laggolások nélkül normálisan videotelefonálni, sőt akár HD-ben is videótelefonálhatnék, mert a sávszélesség bőven megengedi, és örülnék neki, ha nem kellene múmiává aszalódnom a gép előtt, amikor ismerőseimnek szeretném privát csatornán átküldeni a legutóbbi kiránduláson készített kép és videófelvételeket, és annak is örültem volna, ha nem holmi 0.3-0.5Mbittel kellett volna feltöltenem a netre a multimédiás vizsgamunkámat, (ami úgyszintén egy jó kis adag volt anno), mert sajnos a feltöltés nem abból áll, hogy torrent!
    És én a helyedben átkozottul örülnék neki ha egy olyan baromira olcsó netem lehetne, ahol az előbb felsorolt, rendszeres hétköznapi példákra ami a feltöltést igénybe veszi, nem kellene napokat várnom!

    Ja és tenném hozzá, hogy tette a sávszélesség emelést és a legnagyobb csomag megszűnését (és a vele járó árcsökkenést) konkurencia nélkül a cég!

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák