Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz TeeJay #36889 üzenetére

    v3 akkor még nem volt, de ennek nincs is jelentősége, a komolyabb terhelésre írtam, illetve sokszor a sok (wifi) ellenoldalra, az pedig továbbra is igaz, kellene bele minimum 128 MB, de a tp-link szeret spórolni valamiért a ram és a flash méretén.
    te is leírtad elégszer, hogy a wifi 2.4 GHz és 20 MHz mindenre elég, de számtalan hozzászólást olvashatsz a kapcsolódó témákban, amiért panaszkodnak az emberek, hogy miért csak 150 Mbps vagy kevesebb a wifi kapcsolati sebesség, miért csak a töredéke fér át a gyorsabb digi neteknek wifi hálózaton, mert nem mindenki akar kábelt húzgálni a notija után a lakásba, de szeretné élvezni a gyorsabb netet.
    így van ez, mindenki másképp csinálja...
    követed még a milyen router témát? nem kevés hozzászólást olvashatsz, hogy akár a tl-wdr3600 és tl-wdr4300 típusokat szeretnék jobbra, erősebbre cserélni, szóval nem mindenkinek elég.
    azt is olvashatod, hogy ha megfelel az elvárásoknak, vagy ne kíván többet rászánni valaki, akkor pont úgy javaslom én is az olcsóbb tp-link routereket is.
    nem pörgök rá semmire, csak nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni, ha valaki a jobbat szeretné valamiből.
    akiknek elég az olcsóbb és szerényebb hardverű router, más gyártó nagyobb tudású és jobb hardverű eszköze pedig felesleges szerinte, az gondolom minden más eszközből is csak a kötelező minimumot veszi, legyen szó bármiről, elég az olcsóbb és szerényebb tudású tv, házimozi, notebook, pc, mobiltelefon, autó...stb., mert a drágábbak feleslegesek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák