Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz sacaboy #33390 üzenetére

    te szóltál be nagy okosságot én meg elmondtam hogy nagyon nagyot tévedsz ha azt hiszed nem fogják cserélni... sajnálom hogy itt a többiek mind beletörődnek mindenbe, én meg kihozom a maximumot mindenből amiből csak lehet. ennyi.
    valakinek jó egy olyan router ami 600megabitnél letérdel valakinek mint nekem meg nem jó csak ha a gigabitet kihajtja mivel tudom hogy egy hibátlan példány képes erre.
    internet detto, ha megvan az 1000-es csomag akkor nem hajnali 2-kor szeretnék 217megabites feltöltést látni hanem napközben is legalább 200körül na de az este 70-80megabit az kissé odébb van, a vasárnap esti 42 meg pláne. valakinek ez belefér én meg inkább jelzem a DIGI-nek hogy tudjanak róla. ennyi :K

    múlt héten vettem egy lézeres egeret annak a görgőjén lévő gumicsíkból hiányzott 2mm gumi mintha be lett volna vágva, és fél óra múlva vittem vissza és cserélték hibátlanra. sajnos manapság a vevő lesz a minőségellenőr és így a gyártók hatalmas összegeket spórolhatnak, lásd merevlemez témában!

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák