Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Genius007 #177 üzenetére

    Játszani ugyan nem nagyon szoktam, de pl. a bix-be 1-2 ms alatt érnek be (és vissza a válasz) a csomagok. Ez kb. azt jelenti, hogy ha a bix közelébe teszel egy ilyen servert, akkor az (a sebességet tekintve) gyakorlatilag olyan lesz, mintha a helyi hálódban lenne a server. Tehát a bix közelében hostolt oldalak is 1-2ms körül válaszolnak. A normálisabb európai weboldalak 10-20 ms körül válaszolnak.
    Jelenleg ennél gyorsabb internet-elérés nem létezik, otthoni megoldásban. Bár ez már bérelt vonalnak is elmenne. ;) Rendelkezésre állásban nem sokban tér el tőle, ha rendesen megcsinálják. Az áramszünettől (és a betárcsázóserver gondjaitól) eltekintve szinte semmi nincs, ami megzavarná a működését. Nem is értem, miért, hogyan adhatják ilyen olcsón, én biztos többet kérnék érte. :D
    Mióta bekötötték, sokszor éreztem már, hogy felesleges a sebessége, mert egy weboldal úgysem sokszor használja ki a sebességet, arra bőven elég volt a kábelnet 2 Mbitje is (amikor jól működött ;) ). Persze ha valaki filemegoszt/letöltöget rajta, akkor más lehet a helyzet.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák