Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Flashget #14162 üzenetére

    nálunk van digi és t-home (kábel) is, bő 2 éve költöztünk ide, akkor digi volt bekötve, de a tv minőség erősen kifogásolható volt - még az akkor alapul szolgáló, korábbi lakóhelyen lévő upc digitális tv viszonylatában is -, ezért lovagoltam át a t-hez, a jelenlegi t-home iptv pedig mind a kettőt veri.
    a net sebessége számomra nem fontos, upc esetén is csak 30-as net volt, most a t-home is csak 30-as, ez bőven elég, nem vagyok nagy töltögető.
    az árakat úgy nézem, hogy inkább fizetek kicsivel többet, ha jobb minőséget ad a drágább.
    a digi internetje frankó volt költözéskor, és utána egy ideig is mindenki csak dícsérte a házban, de aztán folyamatosan nyargalt át nagyon sok ügyfél a digi szolgáltatására - vélhetően az árazás miatt (is) -, és mára már nem olyan rózsás a helyzet, problémák vannak a sebességgel, mert a házban a 150 lakásból jelentős része digis, és sok a fiatal, akik gondolom nem csak böngészgetnek...
    a digi tv képminősége állítólag javult, de akadásokra panaszkodnak, viszont a telefont nagyon szidják, sokszor és hosszabb intervallumokra behal!
    nekem t-home iptv/kábelnet/kábeltelefon minőségére nincs panaszom, sőt!
    a t-home ügyintézése katasztrófális, például a bekötéssel nem fértek be a 30 napos határidőbe - pedig a kábel már a lakásban volt, és telefonon 4, majd papíron 7 (munka)napos bekötést ígértek -, és aztán a szerződés meghosszabításakor is hivatalos panaszt kellett tennem, mert próbáltak hülyére venni, de bebukták - pénzt is nyertem rajtuk jócskán!
    jelenleg 8850 ft-ot fizetek;
    - iptv családi csomag + prémium (felvevős) opció, cisco isb6030 médiabox
    - netmánia l (30/5) kábelnet, cisco epc3925 hgw
    - kábeltelefon alap
    kevesebbet fizetnék, ha aláírtam volna 2 év hűséget, de nem, nem írok alá!
    az iptv esetén nincs és nem is volt hd csomagom, ennek ellenére a hd stream is adott a kezdetektől, 2 sd és 1 hd stream van, így egy adást nézek, mellette kettőt pedig rögzíthetek párhuzamosan!
    a kép minősége okés, akadás vagy más probléma nincs, a net sebessége 31-32/5, és sosem mértem még 30 alatt, és bár a kábeltelefont nagyon ritkán használom, de azzal sincs gond!
    ezeket az igényeket a digitől - itt - nem kapnám meg, pláne ilyen minőségben nem, ezért csak akkor gondolkodnék el a t-home eldobásán, ha végképp kiakasztanának valamivel, de az meg nem olyan egyszerű...

    Insolent; itt a 80-as digi sokszor olyan sebességű, mint az én 30-as netem, szóval...
    a 29-es csak amolyan mostohácska.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák