Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz GoodSpeed #108412 üzenetére

    Köszi a szempontokat. Marad az Archer router. Ahogy Te és Dragon3000 fórumtárs is írja, valóban inkább ne tudjon belenyúlni a szolgáltató, az a biztos.
    A wifin csatlakozó eszközöknek meg nem olyan nagyon lényeges, hogy AX legyen. A laptopon szokott néha médialejátszás menni, de azt meg bőven kiszolgálja az Archer, sőt még az az előtti, gyengébb eszközök is kiszolgálták gond nélkül.
    Ahová meg kell a kraft, azok kábellel vannak összekötve.

    dchard: Nagyon úgy néz ki, hogy a Fiberhome volt a gond. Órák óta nincs szakadás, a routerem logja egy kietlen sivatag. :)

    Úgy néz ki, hogy a Fiberhome tényleg ilyen gatya. Csak ha a szerelők is tudják és ha probléma is szokott velük lenni, akkor nem értem miért kell erőszakoskodni, hogy cseréljék. Mindig a saját routerre mutogatnak. Úgy értem el nagy nehezen a dolgot, hogy egy normális ügyintézővel beszéltem és azt mondtam neki, hogy másik digi-s előfizetőhöz átvittem a routeremet, akinél ZTE ONT volt és azon nem szakadt... ;]
    Ő pedig ezt kidomborította a hibajegyen. Amúgy annyi pozitív van a digiben, hogy az összes telefonos hibabejelentésem után másnap délelőtt már volt reakció. Visszahívás, frissítés, kijövetel, stb.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák