Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyeste86

    csendes tag

    Sziasztok! Valószínűleg visszatérő téma, de szeretnék róla megkérdezni titeket is.

    Jelenleg azon vitatkozom a Digi/4iG-vel, hogy miért lett az eddig jónak mondható minőségű műsorszórás az utóbbi hetekben akadozó. A hibajelenség főleg a Comedy Central és társ csatornáig tapasztalható. 20-30 percenként elmegy az adás, a tévé kiírja a „Nem érhető el szolgáltatás” üznetet, majd 10-15 másodperc múlva visszajön az adás.

    Írtam a Diginek, egy szívhez szóló hibabejelentést és a következő választ kaptam vissza:
    "Digitális adások minőségét csak saját digitális boxon garantáljuk, és díjmentes ellenőrzést is csak ebben az esetben tudunk biztosítani."

    Nem használok digibox-ot, mivel olvastam hogy sok hibája van, elfelejti a csatornákat, illetve közel lehetetlen az egyéni sorrend beállítása. Ezek meg most azt állítják, hogy csak azzal tudják biztosítani a minőséget. CI+ kártya használata nem lenne elég?

    Itt jegyzem meg, hogy míg ezt a hibát Budapesten tapasztalom, a vidéki ugyanilyen berendezésekkel rendelkező ingatlanomban nem. :W


  • Nyeste86

    csendes tag

    Sziasztok! Tudja valaki, hogy az mitől lehet mikor a csatornákon 10-15 másodpercenként megszűnik az adás és egy nincs jel üzenet érkezik? Aztán kb. ugyanennyi idő múlva helyreáll és kezdődik a ciklus elölről. Újraindítottam az eszközt, kábelek stb. minden rendben, de a hiba maradt. :W

Új hozzászólás Aktív témák