Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz Bogyi007 #43525 üzenetére

    Csatlakozom a kis készüléket dicserők táborához

    Majd ha egy áramtalanítás után bekapcsolod és elfelejt minden beállított saját sorrendet és elkezded újra sorba rakni, a végére érsz, úgy 3/4-ed óra után és mégsem menti el,
    vagy felvétel közben egyszer csak kiírja, hogy amit írt nem tudja visszaolvasni, kabbe a felvételedet (és nincs másnap ismétlés, hogy újra felvehesd, nekem szerencsére volt)
    akkor nem fogsz ennyire örülni. :P
    No meg reméljük a tied nem cicereg irdatlanul standby-ban... csendes szobában éjjel igen zavaró tud lenni...

    Nekem kb egy órával a felvétel előtt bekapcsolva úgy beborult agyába, hogy lenullázta a saját sorrendet és kb 1/2 órás újrarakás után is baxott elmenteni, akkor begurultam, hagytam maradjon úgy, ahogy neki tetszik és azokat amikről veszek fel beraktam FAVba, aztán kapja be... amíg a Digi nem variálja meg a jelenlegi rendet a frekiken addig nincs gond a FAVban lévő adókkal, akkor meg majd újra bedobom a kiesetteket a FAVba...
    Szerencsére csak felvételre használom, így nem idegesítem magam a teljes sorrend miatt...
    Szóval vannak erős hiányosságai (már leírtam), amiket szoftveresen meg kellene csinálni, csak nincs ahová ezt megírd és még foglalkoznának is vele...
    De ennyiért ezt tudja, nekem megfelel, amíg képes normálisan felvenni ami kell (a fenti felvétel közbeni agyába beborulást eddig egyszer produkálta, remélem többször nem fogja), a többi nem érdekel... :))

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

  • Flashget

    félisten

    válasz Bogyi007 #43525 üzenetére

    Blaupunkt 2011 óta van kínai tulajdonban?

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák