Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    válasz Mr.Rain #10766 üzenetére

    Milyen tv-én gyönyörü a kép?!Sima tv-n nekünk is jó volt ,de a nagyobb HD-n nem mondanám gyönyörünek...:-)

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Mr.Rain #10766 üzenetére

    Hát biztosan életszerű, hogy a szerelő magának csinál problémát, hogy szidja az SD minőségét.

    De ha belegondolsz, akkor már csak a digitális -> analóg -> digitális jelátalakítás (SD beltérik) miatt kerül bele annyi zaj, amit lehet valahol kompenzál egy TV, de minek amikor egy az egyben megkaphatná digitálisan a jelet minden alakítás és romlás nélkül. Ez nem érzet, ez egyszerűen elektronika.

    De persze ahogy gondolod, mindig az a jó egy ilyen dolognál, amiben a szíved megnyugszik, mert ez az amit nehéz megfizetni. Ha neked az a tökéletes és csak bosszankodnál, ha számodra nem lenne észrevehető a különbség, akkor nem érdemes váltanod.

    Mindenesetre azért megkérdőjelezem a digiszerelők felkészültségét is, amikor nekem hozta a HD boxot, akkor megpróbálta elmagyarázni, hogy a jel, ami érkezik a műholdról, az végül is analóg jel, és azt alakítja digitálissá a beltéri, illetve amikor beállította a csatornákat a beltéri, akkor néztük a Digisport 1 HD adást, de az kb olyan mosott vacak volt, mint a korábbi SD beltérinél, amire azt mondta, hogy hát ez van, ez ennyit tud. Az okos nem tudta, hogy a HD adók azok vannak 576i és 1080i felbontásban is, és nekem a 576i-s felbontásúra mondta, hogy ez a HD. No comment.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák