Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Edge #89405 üzenetére

    Egyetertek teljesen, Kökeny-nyel ugyszint.A diablot nälam most a bombardmentes crusa mentette meg mert totäl beleuntam az eddigi karikba, ok a suppwd-t meg mindig nem untam meg de ns-be csapatot talälni mär 1500as paraponttal is nehez...Persze most supportrol beszelek nem dps-röl, mert ok, hogy a dpsnek ma mär 1800 felett kell, hogy legyen ahhoz, hogy 100 feletti gr-eket hozhassa speed szinten de mär a supportoknäl is megy a sznobizmus, mär nem vagyok eleg 100 föle a szarrä gemezett, majdnem tökeletes gearemmel se mert nem vagyok 2000 környeken paragonban.Ja es persze ugy, hogy egyszer nem halok a jatekban, tudom, hogy mit kell csinälnom.Ugyhogy mint mondtam ha nem kezdek el felgear-elni egy crust akkor most parkolopälyän lenne a jätek ez tuti.Amugy Edge azert egy fullos bombardos crus eleg durca tud lenni tx-en en nem mondanäm, hogy a kanyarba sincs a wizzhez kepest. ;)

    mäs:Valaki mondjon mär valamit mi a helyzet ptr-en.mi az aktuälis dps?mara-shadow dh-t hereltek azt hallottam, wizzböl most valami fb archon dolog megy vagy mi?supportok?

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák