Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    kicsit kiestem itt a topicbol..igazabol kicsit kiegtem a jatekbol, es most starcraft megy inkabb....eloszokott fordulni nalam...foleg mikor elerek a vegelathatatlan farmolasi szintre, ill. egyreszt HC elhalalozas is volt, meg eleg jol csapatom most starcraftban, es elvezem is (jobban mint a farmot).

    annyit itt visszaolvastam (volt vagy 500 hozzaszolas), hogy ment a HC versus SC, meghogy HC-n jo lenne visszavasarolni a cuccokat...szerintem ez bullshit (mondom ezt HC jatekoskent)..
    vagy eles lofegyver kereszttuzeben all az ember, vagy gumipuska van a kezeben (nem bantva az SC jatekosokat, painball-ozni, vagy airsoftozni is mokas :) ).

    HC-n sem kotelezo a legjobb cuccokban rohangalni (csak celszeru), ha meg visszaveheto lenne mindenki gold cuccban farmolna...nem kell! a kockazat adja meg az adrenalint...az emlitett valami "buta bot" atvenne a karakter iranyitast dc eseten nem rossz otlet (mert itt tenyleg tehetetlen az ember), de a vissza-vasarlassal pont a HC lenyege tunne el...szerintem.

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák