Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Tegnap HammerMetal kollégával lezavartunk pár 38-as GR-t, melynek során sikerült jó pár Paragon szintet lépnem, plusz egy rakás leget is szereztem. Ezúton is köszönöm neki a segítséget. :R

    Viszont az ledöbbentett, hogy mennyire gyenge vagyok még... :B Látom, ahogy linkelgetitek itt az 50+ GR-képeket, melyeket egyedül vittetek végig, én meg gyakorlatilag pár buffon kívül semmiben nem tudtam neki segíteni még 38-on sem... :( A sebzésem olyan kicsi, hogy egyetlen trash-mobot sem tudtam leverni, amit ő hátrahagyott, kénytelen voltam elbújni a háta mögé szégyenkezni... :B

    Pedig mostanában naponta mindig lenyomok egy-két órát, és még így is alig haladok előre. Nem semmi, mennyit kell tolni, hogy valóban normális karit összedobjak. Pedig sajnos nem fog sikerülni, mához egy hétre jön a Witcher 3, onnantól jó pár napra - vagy hétre - el fogom felejteni szegény Mohncsicsit (Így hívják a karimat). :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák