Új hozzászólás Aktív témák

  • Bahama

    aktív tag

    válasz granini #65622 üzenetére

    Röviden azt tudom mondani hogy szerencsével.
    Hiába csináltam meg én is a negyvenest, de kb 20-szor mentem neki.
    Azaz igazából csak ahhoz kell szerencse hogy tele legyenek a mapok szörnyekkel. A legjobb a régi criptás hánytatós felállás.
    És még égy is vadászni kell a szörnyeket és előre átmenni rajtuk és elkezdi azokat is lőni, mert tényleg túl kevés a szörny.
    Mert hiába szakadok meg 40-n max dmg-vel 0 halállal, nem visszafelé menekülve ha nincs elég szörny...
    Reálisan a 38 az a szint amit kb fixen meg tudok csinálni.
    De pl mentem már vagy 10 darab 41-t is, de ott még nem kaptam olyan szintű sűrűséget. Így kb mindig mire legyem az idő hiányzik vagy 15%.
    Azt meg hogy a 42-t hogy lehet megcsinálni (conduit nélkül) azt nem tudom... :U

    Igazából én azt mondtam magamnak hogy a 40 legyen meg, az egy vízválasztó magamban.
    Meg éreztem hogy az még meg is lehet. Közel 10 alkalommal volt olyan hogy a kb 5-10-15 sec hiányzott a boss killből.
    Ezért eddig eröltettem, de mióta ez megvan és látom hogy conduit nélkül kb esélytelen vagyok, vagy baromi jó pályát kell kapni baromi jó szörnytípusokkal így nem is eröltetem.

    [ Szerkesztve ]

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Új hozzászólás Aktív témák