Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    Megint kitett magáért a Blizzard. A problémám, hogy:
    A Blizzard a nem aktív, azaz a csak regelős, "sohanemolvasomel" e-mailomra küldött vagy 10 Emailt, hogy tudomásukra jutott, hogy el akarom adni a Diablo3at (ezt tényleg említettem itt a topicban, de nem került rá sor, úgyhogy val szín közületek valaki ekkora patkány, hogy írt nekik.) és ez ellent mond a szerződésnek. Az alábbi linkre kattintva megállíthatom a vizsgálatot, nehogy lezárják az accom. :U
    Na most hónapok óta be sem léptem a b.netre, most meg már le van tiltva! Ami a legszebb az egészben, hogy a Magyar jogszabályok szerint olyan terméket nem lehet árusítani az országban amin nincsen magyar nyelvű leírás, ill. használati utasítás. Szóval nekem a Blizzard volt az etalon cég, még a 90es években, és olyan 2005 óta folyamatosan csökken a szememben. Ez most már tényleg nagyon felvitte a pumpát! Soha többet nem adok pénzt Blizzardos játékra, és remélem ezt a példát minél többen követni fogják. Nem is beszélve arról, hogy ezt az 5 órás (már elnérzést) sz@rt csinálták fél évtizedig? Azt amit együltümben végigviszek? Erre mondják, hogy ott a HELL, aha... csak már nem ugyan az a játékélmény, amikor negyedjére rágom magam ugyan azon át. Ez az nálam játékok terén minden idők legnagyobb csalódása!

    Megjegyezném, hogy az EA ezidő alatt kiad vagy 40-50 játékot, amiből 5 simán veri ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák