Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Zan #54276 üzenetére

    Érdekes, hogy pont ma emlegettél :)
    Ma jutottam el a wizzel egy következő fokozatra, hála a dprogress új dps kijelzésének könnyen csekkolhattam mit hova érdemes. Na persze cucc is kellett hozzá. Ma kiesett egy szép soj és a vyr set 4. darabja: a gatya.
    Mivel így teljes a set, a set csökkentő ringet levettem(végre), helyére ment egy dps ring, a sojra tekertem 20% arcanet. Asheara set is volt rajtam az a 3as bónusszal sok ehpt adott. Mit is tehetnék gondoltam, mivel sajna a gatyán nincs vit ezért ki kellett találni vmit. Nincs mese a régi whnak mennie kell, nosza volt is talonba egy hellcat öv low elite dammal, annak a helyére rolloltam life %-ot, majd az asheara vállas helyére került a nemrég beszerzett ward és végül ott lukadtam ki hogy az unbuffed dpsem lement 925k-ra az unbuffed ehpm 4.45M-ra felment, e mellé lett 75% arcane skilldam és 28% elitedam. Dprogressen: Elemental DPS: 1,618,989.75 / Elemental Elite DPS: 2,072,306.88 . Szóval most úgy érzem hátradőlhetek, jól muzsikál ez a setup egyelőre, ugyan van még mit csiszolni ofc de a legtöbb slotra ugyanazon item jobb rollját várhatom max, ill. ha kiesik egy wh vagy egy a rare ringemnél jobb leg akkor lesz up is.
    Itt egy ingame kép a statokról, erre a buffedre jön +75% arcane skill és +28% elite:

    :B

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák