Új hozzászólás Aktív témák

  • szmegma

    aktív tag

    válasz proci985 #43502 üzenetére

    Nem tudom, en amit ott szuttyogtam a granat runakkal az nem jott be. Pl. a stunos egy vicc, van amikor 3 granatot vet, az talan jo lehet de nem nekem. A mergezo is fos, a tobbire nem is emlexem, probaltam gyorsan elfelejteni. Am az is lehet, hogy 400 ora bola jatek utan, nem ertem a granatot... :))

    Ugy erted, hogy az uber gear nem lehet jo master fokozaton PTR-en? Vagyis a jelenlegi natis cuccod olyan lehet MP8-on, mint PTR master?
    Nem tom, en 1.5 ora alatt egyszer haltam le egy izmos pakknal, ami folyamatosan befalazott (nem tudtam megmozdulni a karakterrel) es pakolta alam azt a zold tocsat, amibol az elit hosszabbitott keze nyulik ki, hogy megvakarja a hatamat. Gombvillamokat is eregetett, szoval volt moka es kacagas... az elitekenel.
    Osszessegeben elegedett vok a szint nehezseggel, hiszen meg van 6, amit nem probaltam, mivel nem lehet meg.

    (#43503) jpeetr
    En nem tudom, hogy van az MF szint belove, azert kerdezem. De a master fokozat nem eleg magas? A tournament meg inaktiv, hiszen lvl70 utan nyilik ugye?
    Szoval a max lvl szinten vagyok, de csak egy legend esett a 4 runom alatt. Osszesen olyan 4-5 orat jatszottam.
    Szoval akkor az MF csak a tournament szinteken kezd ertelmet nyerni?

    TV: JZ1000

Új hozzászólás Aktív témák