Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Sárpac #35561 üzenetére

    Ez van minden jatekban ha kijon egy kieg a regi cucc elertektelenedik es pont. Ez sokkal inkabb magatol ertetodo mint az hogy elveszik a goldom. Hozza teszem jelenleg 5M gold van a stashemben tehat nem milliardokrol beszelek a sajat vonatkozasomban. Miert legyen nekem is nulla goldom mint azoknak akik visszaternek vagy ujonnan kezdik. Az uj itemek mereg dragak lesznek viszon abban is biztos lehetsz hogy mire elersz lvl 70re a jelenlegi gonceid egy reszet mar a dropbol le fogod tudni cserelni. A lvl 63as fegyok a d3 indulasakor is 2mrdba kerultek ami kicsit is jo volt es ez igy is lesz amig nem telitodik a piac. Leszarom hogy az elso 2-3 honapban mind3n mocsok draga lesz mert tudom hogy le fog menni az aruk, de azt mar kevesbe vagyok hajlamos lenyelni ha elveszik azt amit mar megszereztem ha ertekes ha nem. Mitol lesz neked attol jobb ha mindenki 0 golddal indul? Az itemek akkor is baszott dragak lesznek. Nem az a megoldas hogy kimenekited a goldot hanem az hogy nem nyulsz AHhoz amig az arak nem normalizalodnak.

    A blizzard pedig item arak alakulasat szarja le magasrol mert EULAban is benne van hogy az ami ma milliardokat er holnap lehet hogy csak befottet. Ez feketen feheren le van irva. Nem vallal ezert felelosseget. Ha valaki azert nem jatszana az expensionnel mert azt latja hogy minden csilliardokba kerul akkor a d3 nem is letezhetne jelenleg. Nem tudom te mikor kezdtel el jatszani, de biztos nem a kezdetekkor. Az indulaskor minden eszetlenul draga volt erdekes hogy megis jatszottak az emberek es tobben mint most...

Új hozzászólás Aktív témák