Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz mikromanus #34344 üzenetére

    tudom az adataimat , tegnap sőt még még használtam a játékot betudtam lépni ráadasul tudom a titkos választ és megvan minden okmányom hozzá + a lemez és a serial minden tehát alapbol ha úgy van vissza kéne tudnom állitani a recovery-vel de mint irtam és be is másoltam hogy alapból az email cimem nem fogadja el amire regisztrálva lett és amíg azt irja ki hibának hogy az email nem helyes addig mit csinaljak a titkos kérdéssel :D de mint irtam fentebb segített 1 srác itt apróról rám irt privibe hogy mit kell csinalni és jó lett.

    killerjohn: van authenticatorom és a a webes felület sem engedett bejelentkezni épp ezaz hogy ott írta azt hogy nem jó az email , mert amikor a játékban logoltam ki irta hogy lockolva lett tehát elfogadta az emailt csak lockedolva lett.
    na másm ost a honlapon meg mikor logoltam ott is ki irta hogy lockolva lett support fülnél kiávlaszottam h mi van és hogy akkor szeretném resetelni a passwordot be írom az adatokat amiket kér (és amiket tudok hogy jók) és azt írja nem jó , ezután próbáltam a revovery-t mivel tudom a serialom de ott is ez a hiba
    ezután írtam ide mert böngészgettem a neten és volt aki ugyan ezt le írta angol fórumon de nem kapott választ.

    mindenesetre sikerült megoldani tehát téma részemről lezárva és bocs h zavartalak titeket. :R

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák