Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #24788 üzenetére

    Miért jó ez neked?
    Amiket írsz annak a felének nincs alapja, de ha lenne akkor sem nekem lenne igazad :N

    Lamentation? ezerből talán 1 Barbár hord olyat...immot is csak nagyon kevesen, esetleg azok akiknek gyengébb a védelme és kell neki beltből is LS vagy csak ott tudja megoldani..de igazából mindegy mert a kasztok 80%a nem tudja hordani egyiket sem...a WH meg 90%ban kb kiüt mindent..
    Tyrael armor? Rajtad kívül senkin nem láttam még..nah jó..hazudok, mert már vagy 2be belebotlottam.

    És nincs alternatíva..
    Monkok Innat hordanak ha van goldjuk, ha rare van rajta az valószínűleg azért van mert nincs pénze olyanra amivel nem bukna sok statot.
    DH-k detto..esetleg Natit, de az is egyre ritkább a DPS korban.
    Wizek szinte kivétel nélkül Tal Rashat hordanak, bár ez terjed a többi kaszthoz is, ugye a DPS a minden.

    De mondom..ha igazad lenne és minden karakternek lenne 2-3 alternatívája..akkor mi van?

    Millió aktív játékos milliárdnyi droppal amiből választhatsz 3 közül? Az neked nem egyhangú?
    Még isteni szerencse hogy a craftolt motyók nem ugyan olyanok..

    Lényeg a lényeg..most (ritka alkalmak egyike) egyet kell értenem Gyurival..
    Egy kasztot néhányféleképpen lehet felöltöztetni..persze vannak random cuccok, pl vállas meg ring amit mindenki olyat vesz amit szeretne de a gear igen komoly része le van korlátozva 2-3 itemre.

    Kis kiegészítés:
    Egy ilyen játékban ahol minden random, nem szabadna olyan itemeknek lennie amik mindent kiütnek..
    Mi az hogy a sárga cuccok 60%át a földön kell hagyni mert egyszerűen NINCS ESÉLY RÁ hogy eladhatót varázsolj belőle, mert a Legend/set kiüti a francba ár/érték arányban is? Nevetséges!

    Az hogy ebbe én pl már rég beletörődtem, csak egy dolog..de ettől még a geraek felépítése kasztonként igen is egyhangú. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák