Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    válasz Sirandrish #23195 üzenetére

    A non stop fejlesztés és a játékidő mindenképpen a D3 javára billenti a mérleget.

    Szerintem inkább a mai játékosokban illetve világban van a baj, mindenki mindent instant akar. Bár ez is megoldható, csak pénz kérdése.
    Azért minden patch hozott valami újdonságot, azt meg, hogy farmolni kell nem lehet hibának felróni, mivel ez a játék alapja. Az, hogy nem mindenkinek esett ki az über 1csilliárdos item, az meg mák kérdése (nekem se esett és).

    Szerintem kisebb célokat kell kitűzni és azokat elérni. Ilyen volt nekem a lvl60, az Inferno kitolása (nem a butított szinten vittem végig), aztán a 120K unbuffed majd a 150K, most a plv100, max gemek, 100 milla felszedett gold stb
    Van mit csinálni...

    Ami jó lenne mondjuk az tényleg valami +content, legyen az csak egy 10-50 szintes dungeon vagy valami hasonló, ami azért a Blizznek sem okozna akkora gondot szvsz. Ez az itemizélés szerintem jó lesz amúgy, talán lesz rá mód, hogy ne a default top build/gear legyen csak a cél (nekem nem az), talán lesz min agyalni variálni.

    Jöhetne még craft is több item slotra.

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák