Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #11168 üzenetére

    Nagyon jó kis karakter :) :R

    Én még az "útépítés" eleje táján tartok, nemrég kezdtem csak AH-t is használni a monkom fejlesztésére, és mivel nem vagyok túlhalmozva arannyal, így kénytelen voltam az alsó szegmensben nézelődni (több tízmilliós cuccok sajnos nem tudnak bejátszani nálam egyelőre). Illetve pont ma volt az eddigi legnagyobb értékű vásárlásom, egy Nati cipő 11M-ért.

    Na de a lényeg: Itt a karakterem "csupaszon", tehát ez az unbuffed sebzése stb.

    Kérdésem a monk szakértőkhöz, hogy merre, hogyan tovább?
    Per pillanat kevesebb, mint 10M aranyam van, így 100 millás Echoing Fury-kat (kb. az a kategória, amire már érdemes lenne lecserélnem a jelenlegi main hand fegyveremet szerintem) lehet ajánlani, csak éppen megvenni nem fogom tudni :D
    De persze ettől függetlenül minden tanácsot szívesen fogadok.

    Egy dolgot kérek: az SSS skill helyett senki se ajánlja a Blinding Flash skillt a sebzésnövelő rúnával, mert azt nem szeretem, ellenben az SSS-t a lassú cooldown ellenére is nagyon hasznosnak tartom, és sokszor mentette már meg az életem :K :DDD

    Szerk: Vállvédő gyanánt egy ligthning res+all res, dexes (+vit lehetőség szerint) alapú Vile Wardot gondoltam természetesen, de majd ha lesz rá pénzem.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák