Új hozzászólás Aktív témák

  • C55.1mm0rt4l

    újonc

    Hungarian Elitists. Nem tudom hol kezdjem, a lényeg, az arcoskodás... Letolom a 116ot, én vagyok a főnök, és már le is oltom a többieket. Csak azt nem veszi észre az ember, hogy 4 fősben letolta, a másik 2 vagy 3 meg csak ott volt, és solo eredménye sehol nincs, elvárás hogy legyen az ember paragon1000 és gr100 menjen neki 2hét alatt, de csak az ő eredménye számít, az nem "elithez" méltó, ha egyénileg vagy top100 vagy top50, vagy nem is tudom... Mind1 is, ő az isten, mert a másik 3 vagy 2 segítségével elért egy bizonyos eredményt, és tud játszani, a többi meg nem, és viselkedjünk a nevünkhöz méltóan, tud játszani, de nem ér el eredményt segítség nélkül, soloban sehol nincs, a 90+ nem megy neki... Elismerem a 4fős játékhoz is kell játéktudás, de kéremszépen, aki egyedül csinál meg egy olyan rankot ami top50 vagy top100, az már nem ér semmit? Ő meg nem képes rá, és kikéri magának hogy "elit", mert most letolt egy gr116ot... Nem kérek ezekből az öntelt, főleg képmutatóan arogáns "elit" szóból, ha ennyit jelent "elit"-nek lenni, és az öntelt, önmagát jó játékosnak mondó emberekből... Tehetség kell hozzá: lemásolom más gearjét és spam-elem a skilleket, (mindenki ezt csinálja), és erre veri magát utána, hogy elit-elit-elit... és ő a nagy játékos, de rankja nincs soloban... Tisztelet a kivételnek, van akik valóban tudnak játszani, és nem csak másokra támaszkodva mondogatják, hogy mekkora "elit"-ek...

Új hozzászólás Aktív témák