Keresés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    van nehany resze amivel egyet ertek (karakter fejlodes), van nehany amivel nem (grafika szerintem nagyon jo lett...a zold bekakon kivul :DDD )

    ez a licitalos dolog mi is lesz????....ha talal az ember valami uberritka cuccot valodi penzert is eladhatja? vagy ez csak befele dolgozik valodi penzert -virtualis arany-virtaulis aranyert virtualis targyak??????

    ha meg valaki dio1-et nyutte orrverzesig, az mar szerintem siman kibir 3hetet...legalabbis ez mar semmiseg ahhoz kepest ami ido azota eltelt....

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    1: nekem nem voltak célzási nehézségeim... rutinból balkéz 1-2-3-4-q-shift környékén és dh-val is sima ügy volt
    2: nem érdekel, valószínű ezt is single-ben nyomom főleg
    3: pvp szintén nem érdekel és ez később úgyis bekerül, tehát akinek kell, majd megkapja
    4: ez csak egy szűk, de annál elvetemültebb réteget érint... munka meg egyebek mellett azért elég esélytelen reset után elsők között 99-re vinni egy karit (mármint dia2-re gondolva) ...nekem tetszik ez az "elérhető maxlevel" (és szvsz. nem vagyok egyedül ezzel)
    5: elsőre fura volt a gondolata, de 2.5nap béta után nincs hiányérzetem
    6: battle.net 2.0? majd idővel elválik, de ezt sem tartom egyelőre szívásnak
    7: különösebben nem érint
    8: grafika nekem kifejezetten tetszik
    9: rmah tetszik
    10: skill ui szintén tetszik (pár perc alatt megszokható)

    ui: a videó alatti like/dislike arány sokat elárul

    ui2: ja, oké :DDD de engem akkor sem zavart... igazából így béta után negatívumként a sebességingadozást (mikrolagot) tudnám egyedül felhozni negatívumként, amit többen is említettek: pörög mondjuk fix 60-nal a játék, de be-beesik időnként 20 alá... játékélményen viszont nem sokat rontott és elvileg ezt a véglegesre javítják, így nem zavar

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Angel1981

    veterán

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    Nagyon sokat játszottam mind az első, mind a második résszel, mondhatni veterán vagyok.
    Háromszor vittem végig a bétát, és annak ellenére nagyon élveztem, hogy a videóban felsorolt kifogások valósak!
    Lehet, hogy sok mindenben eltér a második résztől, de szerintem jó játék lesz! ;)

    Kérdés!
    Valaki meg tudja mondani, hogy ha a kovácsnál akarsz mágikus tárgyat létrehozatni, akkor a tárgyak listájában a név előtt lévő szögletes zárójelben lévő szám mit takar?
    1-3-ig láttam terjedni, illetve van olyan tárgy, ami előtt nincs ilyen szám.
    Köszi előre is!

  • persil

    nagyúr

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    Ez a videó egy kalap szar.

    Akinek ez a véleménye az ne vegye meg, ne játszon vele és trollkodja tele a fórumokat, ennyi.
    Én sem szeretem a cod 69 részét, mégsem készítek ilyen ótvaros baromságokat a youtube-ra.

    #10183 Ahogy Mukorka is írta, annyi darabot tudsz legyártani a zsebedben levő alapanyagokból.(stash nem számít, nálad kell, hogy legyen a cucc)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Aktív témák