Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    1: nekem nem voltak célzási nehézségeim... rutinból balkéz 1-2-3-4-q-shift környékén és dh-val is sima ügy volt
    2: nem érdekel, valószínű ezt is single-ben nyomom főleg
    3: pvp szintén nem érdekel és ez később úgyis bekerül, tehát akinek kell, majd megkapja
    4: ez csak egy szűk, de annál elvetemültebb réteget érint... munka meg egyebek mellett azért elég esélytelen reset után elsők között 99-re vinni egy karit (mármint dia2-re gondolva) ...nekem tetszik ez az "elérhető maxlevel" (és szvsz. nem vagyok egyedül ezzel)
    5: elsőre fura volt a gondolata, de 2.5nap béta után nincs hiányérzetem
    6: battle.net 2.0? majd idővel elválik, de ezt sem tartom egyelőre szívásnak
    7: különösebben nem érint
    8: grafika nekem kifejezetten tetszik
    9: rmah tetszik
    10: skill ui szintén tetszik (pár perc alatt megszokható)

    ui: a videó alatti like/dislike arány sokat elárul

    ui2: ja, oké :DDD de engem akkor sem zavart... igazából így béta után negatívumként a sebességingadozást (mikrolagot) tudnám egyedül felhozni negatívumként, amit többen is említettek: pörög mondjuk fix 60-nal a játék, de be-beesik időnként 20 alá... játékélményen viszont nem sokat rontott és elvileg ezt a véglegesre javítják, így nem zavar

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák