Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz dezz #212 üzenetére

    Zavart be, mert nem egyszerre használtam. Csak abba dugtam be az újat (dvi), ahol előtte a régi volt (dvi-vga átalakító).

    Feltettem a legújabb Catalyst-ot, semmi kül. változás nem történt, csak kicsit több pontom lett 3dmark-ban, ennyi. Jobb, rosszabb nem lett semmi, mondjuk változást nem vártam.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy win7-es gépen, amin Samsung monitor volt, ott nézegettem a Cleartype-ot. Amikor ki-be kapcsolgattam a CT-t, akkor csak azok a betűk módosultak, amik a képernyő fülön vannak (Kisebb, Közepes, Nagyobb 150%, ez a 3 szó módosult a CT hatására. A "link"sorban lévő szöveg "Vezérlőpult, Megjelenés...." NEM változott, picit sem.

    Nekem itthon a "link"sor IS változik CT hatására. Másnál ez hogy van? Másik gépen Geforce kártya volt, nekem ATI van. De nem hiszem, hogy ez befolyásolná.

    ---

    Kipróbáltam 1280x1024-ben a 75Hz-et a gyári driverrel. Hú, mennyivel folyamatosabbak a filmek, leírhatatlan. Annyira ki szeretném próbálni ezt a moddolt drivert, de nyúl vagyok hozzá.
    Nem akarok úgy járni mint az előző kolléga, hogy már a 60Hz sem megy neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák