Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    Üdv mindenki!

    D630-am kissé melegedett mostanában, és már a hűtő cserén gondolkodtam, mert többszörös újrapasztázás után is Prime-al 10 perc alatt 95C nál járt. Tovább nem mertem nyúzni. Normál használat közben nem volt ennyire drasztikus. Kicseréltem a procit egy 7250-re de azzal még egy pár fokkal melegebb volt. Viszont észrevettem a hűtőn egy karcolást (nem én tettem rá, gyári volt, csak nem látszott mert a hővezető lapka alatt volt) Teljesen felpolíroztam a proci feletti részt, meg a video felettit is. Ide minden képen kellett egy új hővezető lap, mert a video kicsit alacsonyabban van mint a proci. Tükör fényes hűtővel, új pasztával és új T7500 as procival (aminek a magja 2x akkora mint a 7100-é) Prime alatt 30 perc járatás után 80C. Normál használattal (pl. HD video lejátszásakor) max 72-75C.

    Ezen felbuzdulva nekiestem az asszony D430-ának is, hogy majd azt is jól felpolirozom. Most megvan, raknám össze, de fenébe, mert nem jelöltem meg az antennákat, sajnos 2 fehér, 2 fekete, egy szürke és kb egyforma hosszúak. Hogy deritsem ki, hogy melyik-mihez való??? A D630-on meg az előd D620-on és D420-on egyértelmű volt :W

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák