Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz devil-k #616 üzenetére

    Figyelj. Bemegyek - direkt megyek, tudom hova, tudom, h egy lyuk, és ha nincs szerencsém, sokan vannak. Oké. Ott áll 2-3 csaj, nyilván az olajszagtól notórius hányhatnékuk van, de nem zavar, h nem ér fülig a szájuk.
    Kérek egy melegszendvicset, óriást. Nem tartom elképzelhetőnek, h ezt máshol 500 Ft-ért megkapom. Amit adnak, nekem mindenben megfelel, jóllakok vele rendesen, íze nagyon jó, friss benne minden, fura is lenne, ha akkora forgalom mellett hónapokig tárolnák hátul az udvarban tűző napon az alapanyagokat :DDD :U :))
    Amikor eljövök, jó étvágyat kívánnak, mindig (!!!), asszem néha mosolyognak is, de lehet csak amiatt, h ennyivel kevesebb van a napból hátra. Szatyor ingyen van...
    Tehát ezen felül sokszor nem értem, h mi a gond.

    Az, h a szezámmagos mittudomén milyen golyóban az Arany Jánoson akkora csirkecsont volt, h ha nem fulladok meg tőle, akkor a fogam törik ki, az sz@r helyzet.
    Az, h valami sokadjára hideg, ahogy írjátok, szintén.
    Odaégett pita, jó hogy.
    Ilyen-olyannak hazudott dolgok pláne.
    Sós kaja szintén kiveri a biztosítékot.
    A sok-sok több órás kiszállítás, semmi elnézés...?? :W
    Fórumos kínai OK, ízre nagyon is. Elvitelre kérem, akkor plusz felár, ha a vége előtt szólok, h elvinném, akkor a tányérra rak alufóliát, de az a fajta műanyag tányér, ha hazaviszem, akkor a hidegtől szétreped. Otthon kicsomagolom, és köpködöm a műanyagszilánkokat, ha nem sikerül kihalásznom melegítés előtt mindet...

    Akkor végülis a Meteor tkp nem a legrosszabb kajálda egy éhes embernek, aki biztosra akar menni. Sőt, szerintem elég szuper!

    Akkor jogos? :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák