Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mart10000

    aktív tag

    válasz pandras83 #29647 üzenetére

    Letöltöttem a hozzá tartozó csomagot és az utasítás szerint másoltam be csak valamit elronthattam, mert nem működött, ezért töröltem. Elsősorban, akkoriban a custom level mod érdekelt volna. Nem tudom visszamenőleg is használható e, ha újrateszem vagy új játékot kell vele indítani. A sok összeomlás miatt töröltem a modot a fájlok közül, mert akkor azt hittem amiatt vannak gondok. Nem innen töltöttem le, de feltételezem erre az oldalra gondoltál. [link]
    Érdekel mit ronthattam el. :U

    #29658 Looser: +Harc közben is van, hogy váltogatom a nálam lévő fegyvereket, hogy épp melyik jön ott jobban, ezért jópárat magamnál tartok mindig. Ebben benne van a tulajdonságfejlesztés is. Nagyon nehéz szinten a táposabb ellenfelek ellen vagy a játék elején gyengébb karakterrel bárkivel szemben nekem is fedezékbe kell húzódni és onnan lövéseket leadni vagy jó ütemben kitörve őket leütni. Eleje nagyobb kihívás így viszont jobban is jutalmaz. A hibrid karakter is a minél több magasabb legendás cuccok használati lehetősége miatt kellett nekem annyira.
    Közben így több száz óra feletti játék után vettem csak észre, hogy a térképjelölésnél van rendőrségi szkenner balhé jelzés is csak arra külön be kell jelölni, mert dinamikus beállításban használom többnyire. A felfedezés jegyében így felesleges idő ment el és rácsodálkozhattam hol maradtak még helyek. :D

Új hozzászólás Aktív témák