Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz nubreed #28145 üzenetére

    Is-is. Engem nagyon megfogott a történet mind a fő,mind a mellék ág. A fixeres küldetések is betyár jók. Az első két végig játszás nem volt teljes. Az első asszem 55 óránál volt, a második meg 60. Ekkor még ismerkedtem az egész játékkal. Nagyon sok dolgot nem tudtam, nem találtam, nem úgy csináltam meg a küldetéseket ahogyan kelett volna., pl a chipin in első két végig játszásnál nem csináltam végig illetve nem is tudtam hogy kell.
    Most meg már 100%ig tolom, minden küldetést megcsinálok. Bár nem tudom,hogy rejtve mennyi van,amit nem jelez a térkép.
    Ezek zömében 70-80 órák voltak. Próbálok keresgélni, hátha valamit nem találtam meg, vagy bambultam és nem vettem észre.
    Tegnap csak neki kezdtem 7.alkalommmal, de most gyalog fogom megcsinálni Watsont, mindent át fésűlve, meg ugye sétálva jobban tudom nézni ezt a csodás világot :)

    nincsnév007: tök jó hogy s-en is van 60 FPS mód,így már azért sokkal élvezetesebb mint 30 ba.

    Más. Valakinek artikaftol a játék? Már egyre több fórumon olvasom hogy a 1.61 óta sok mindenkinek elő jött a hiba. Én boxon tolom,de van olyan is akinek pc n van a jelenség.

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák