Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimda

    addikt

    válasz 4580693 #3421 üzenetére

    A hasznot nézik.. de miért jó nekik, ha utána panaszkezelés van? Már ha van, mert valószínűleg jól tudják, hogy a lelkes amatőr, úgyis bütykölni kezdi. Nem olyan bonyolult szerkezetek ezek, de nem azért vesszük, hogy még nekünk kelljen a gyári hibákat kijavítani, vagy beállítgatni.

    Csak hogy "újat" mondjak: külön nem írtam róla, de a nemrég vett AZ5 -ös mechanika vertikális tengely finommozgatója, gyönyörű nyolcast járt. Kaphatott egy ütést valahol, de hogy ez az üzletben nem derült ki, az egy rejtély számomra (személyesen vettem át, igaz megnézhettem volna, de eszembe se jutott, mert bíztam a kereskedésben, utoljára). A dobozát megnézve, volt egy apró lyuk rajta, gondolom valahol leejthették.
    De történt olyan is, hogy az egyik planetary okulárnak, a dobozából kivéve, törött volt az egyik lencsetagja. A boltban értetlenül álltak az eset előtt (még sosem történt ilyen), de szerencsére nem feltételezték, hogy én törtem el, cserélték.
    Valami olyasmit mondtak, hogy ha nem közvetlenül a boltból veszem, akkor a raktár nem nézi át, csak csomagolják és küldik. Hogy ez most igaz e :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák