Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    válasz Csemike #264 üzenetére

    A fejlámpa egy nagy kaki volt. Nem volt valami erős fénye, így többet ártott, mint használt. Inkább megyek tovább sötétben, amíg nem lesz pénzem egy olyan fejlámpára, ami rendesen bevilágítja előttem az utat, nem csak valami halovány foltot látok magam előtt (és csak azt, mert emellett a homlokomon világító lámpa szépen kiiktatta a periférikus látásomat). Szerencsére, ez is csak kölcsönben volt nálam, most már tudom, hogy milyen lámpát ne vegyek. :)

    Csütörtökön, pénteken Vérteskozmán voltam a kollégákkal (csapatépítés :D). Ez egy egyutcás kis falu a Vértesben, gyönyörű, tornácos parasztházakkal. Állandó lakosa egy van, a többi házban csak hétvégente leledzenek "városi zsiványok". Úgyhogy igazán békés, ríraríratérerő se nem van. :)

    Itt egy utcakép, az egyetlen utcáról.

    Szóval csütörtökön jött egy tréner és mindenféle feladatok voltak, voltak nagy röhögések, este bográcsozás, éjszakai kirándulás. :))

    Pénteken már megfogyatkozott a társaság, így heten indultunk el Várgesztesre. Nincs messze Vérteskozmától, kb. 5 km. Az már nyem olyan szép, mint Kozma. Felkutyagoltunk a várba de zárva volt... :(( Jól esett a "menés", hárman haladtunk az élbolyban, elég jó tempót nyomtunk, hegynek felfele is, pedig azt hittem, majd jól lemaradok. :D De megszívtuk, mert mi értünk vissza először Vérteskozmára, és a leglassabb embernél volt a kulcs, aki utánunk kb. negyed órával futott be és jól ki is röhögött, hogy amíg ő nem jött, nem volt se pisi, se folyadékpótlás, se semmi. :) Nem érdekes, addig ültünk a templom előtt és "fíldöszánsájn" volt. :P

    Na szóval jó volt, jó dolog ősszel kirándulni, ha süt a Nap.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák