Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz feka007 #12505 üzenetére

    Nem semmi... Na valami ilyesmit mutattak a kezdeti screenshotok... MILYEN VAS KELL MAJD EHHEZ? Mert a játék azért emlékeztet erre a színvonalra, de amit én láttam very high-on az nagyon nem ez...

    Nekem a sűrűben annyira nem esik le az fps... 30-35. Inkább a bázisok környékén, ahol sok muksó van. Ott 20-ra lemegy. Képeket próbálok menteni, igérem, de lehet csak nekem újdonság a dolgok megmunkáltsága és kiröhögtök... Most nincs kedvem ezzel cseszekedni mert beadandót kell írnom sry. A cfg-t meg valaki írja már meg hogy linkeljem aztán átdolgozom még kicsit. Az a baj hogy nagyon büszke voltam magamra milyen jól megy, de miközben próbáltam rájönni mivel csesztem el a vizet, sikerült visszaírnom pár dolgot szóval jól belassult. Most már inkább 25 mint 30 az átlag. Mikor a motorcsónakkal csorgok lefelé ott 16-18 - amúgy is szétlőnének, így meg... Ehh :(
    Mellesleg sikerült alaposan gyengíteni a járműveken a Far Cry óta. Jó, az árkádosabb volt, de azért túlzás hogy beülök a géppityu mögé Rambo módra és széjjelkapnak 5 másodperc alatt... És a fizikájuk sem túl stabil - elnézést a magyar kollégától aki programozta, ha esetleg olvassa, de ráférne arra is egy peccs.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák