Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz medvezsolt #2727 üzenetére

    egy játékot ne adjanak ki úgy h nincs normálisan megcsinálva, letesztelve, ez egy béta fos...

    igaz szépen meg van csinálva, de olykor a bugok igencsak kizökkentettek engemet a crysis világvége feelingből

    ugyan ez van a bad company 2 nél is, vagyis volt, mert egy full bugos szar játékot adtak ki, kb 1 év elteltével lett nagyjából játszható... ezek az emberek leszarják magasról azt h mit kap a nagyközönség... ezek az emberek egy ilyen kijelentés után mint ami a megirányzott 7 milla bátran ki merem jelenteni h szarnak az egészbe és csak egy számít most már... a pénz... ha meglesz ha nem a 7 milla sem csinálnak több crysist, átmennek konzolra és gyártják a csődtömeg termékeiket... amiben én is bízva bízok h sokan fogják licenszelni az enginet és akkor bekaphatja a crytek a yerli testvérekkel egyetemben!

    néha igen, hirtelen haragú vagyok, de amiért az ember pénzt ad azért elvárja a minőséget, itt nem ők diktálnak hanem mi fogyasztók hisz nélkülünk a terméküket nem vásárolja meg senki sem... csak kellene egy összefogó erő ami fellép az igénytelenül elkészített és drágán adott szoftverek ellen - de asszem ezt létrehozni lehetetlen
    ez az újravivős dolog is olyan ha 1x előfordult akkor még fog is - nem bosszankodok, inkább várom a javítást - semmi értelmét nem látom annak h akár másfél akár több idő játék után lenullázzon

    ami bugot még nem említettem az az h némelyik model animációja "halott" :U , egyszerűen nem mozdulnak! ezt mire lehet vélni?! ember szerű szobrok, meg bele lehet lőni ezekbe a civilekbe de a golyó átmegy rajtuk, meg h nem bír megszólalni alcatraz + pályaszerkesztési hibák + npc ai problémák +beígért dx11, mindez tükrözi h rengeteg mindent kell kijavítaniuk, azaz ez nem egy kész játék hanem egy beta verzióban leledző cucc, amire az ember azt mondja h egy ilyen volumenű játéktól elvárná az ember a minőséget, elvégre nem egy "Rossz PC játékok" sorozatba kellene beleillenie, de ki lehetne parodizálni a sok gagyi elem végett! mindezt kéne kedves drága yerli barátunk orra alá dörgölni és utánna pfázzon! mit adtak el a sok millió embernek :(((

    de mindezek mellett azért élvezhető, csak sokszor kizökkentem a játék nyújtotta "jókból"

    egy film amit erősen crysisra tudok hasonlítani: A Fold invazioja - Csata: Los Angeles

    megnézve gondolkoztam el azon hogy miért csak New Yorkot támadták meg a dögök? a többi várossal mi van, csak mert én nem láttam semmi erre utaló jelet... föld gyarmatosítása stb... :U csak new york a cél, egész érdekes taktikát választottak az ufók a föld elfoglalásához, gondolom onnan akarták irányítani a főbb csapásokat a különböző városokra :DD na mind1 - el lehetne rajta filozofálni csak bosszant a yerli fivérek ezen levele... én odaállítanék eléjük és még arcon is törölném mindegyiket egymás után! :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák