Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adise

    őstag

    válasz lemusz #68223 üzenetére

    olyannak magyarázol aki google első találból vett valamit, hogy az majd biztos nem lesz detektált :DD

  • I Am^^

    tag

    válasz lemusz #68223 üzenetére

    Hát basszus lemusz mindenki azt mondja kb. hogy kitalálom, hogy mennyien csalnak, én játszottam akkor és én láttam azt amit láttam akkor, azt hogy ti vakok vagytok és betudjátok annak, hogy "biztos jobb nálam, "mákja volt", "adja neki", az nem az én hibám.....sokáig én is ezt hittem... Nem bátorítok senkit arra hogy hülyeséget csinálok, csak tényleg ez a "mentem 100 meccset és jó ha egyszer találkoztam csíterrel" szövegektől már ki vagyok...de komolyan. Ezért írtam, hogy csinálj egy akkot vedd meg á a játékot meg egy szar wh és menj 10 meccset és utána mondd hogy nem találkoztál egyetlen csalóval sem.
    A másik fele meg, az hogy 8ismeretlenül), egyszer valaki hülyeséget csinál, az nem hülye nem ostaoba adise gyerek!!! Rohadtul nem ismersz a hozzászólásaimban sem volt semmi olyan, amiből erre lehet következtetni. Van egy olyan tippem, hogy ezt a szép emailt is te irtad : A rohadt kurva anyádat te csaló szajha! Hát milyen nevelést kaptál te?! Egy büdös fillért nem érsz, hogy rohadnál el ott ahol vagy, az ilyen gerinctelen fos emberek miatt toxic a közösség és hal meg a játék. Bezzeg a máltai szeretetszolgálatnak egy eurót nem küldtél még soha lemerem fogadni, ennek a velejéig romlott hacker bandának meg máris 20-at! Hogy dögölnél meg te! Bárki is írta nagyon okos személyiség lehet! Ez ugyanaz ha felmerül valami scmammelős faszság, egyből jönnek a "lemuszos poénok" amin csak pár ember nevet jót. Fogalmam sincs mi belőle az igazság, ha van igazság alapja ha nincs, nem szép dolog megítélni egy olyan embert akit nem ismersz 1 korábban elkövetett hülyesége miatt. Hülyeség volt amit csináltam nyilván én ezt nem is szépítettem, de szerintetek már az is az, hogy leírtam hogy mit miért tettem,mert hát az hülyeség, senki nem csinálna ilyet....
    Ez ezzel a fórummal és szinte az összes prohardvers forummal a probléma, hogy van 4-5 NAGYOKOS aki, még azt is megmondja az mebereknek hogy mit gondoljon, és ha valamit leírsz normálisan azt is kifigurázza.
    Senkinek nem fogom hagyni, főleg olyan embernek aki nem ismer, hogy rágalmazzon nyilvánosan. Meglehet tenni nyugodtan privátban vagy steamen. De szerintem én sem bántottam eddig innen senkit, SŐT.
    Igen csaltam, nem vagyok különb a többinél, nyilván. De nem embert öltem, és nem vagyok rossz ember, és bár nem végeztem doktorátust, nem vagyok buta. Volt olyan pillanatom, amikor hülye voltam és meggondolatlan, de ettől nem vagyok egy szardarab! Köszi!

    Jah és nem szükséges időt fordítani arra, hogy bannolj mobal, többet az életbe nem fogok ide írni!

    [ Szerkesztve ]

    |Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák