Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz I Am^^ #68217 üzenetére

    "Vegyetek egy wh-t (elég csak annyi) és le fog esni az állatok, hogy mennyien csalnak."

    Nah most már leállhatnál az agymenéssel, mert ez kezd nekem is sok lenni. Nem elég hogy magadat trágyaszámba tetted még másoknak is ezt javaslod? Ráadásul a fizetős szutykodat is ugyan úgy elkapta a vac - még ha időbe telt is neki - szóval ezek után bárkit arra bátorítani, hogy még fizessen is érte... abszurdum. Nem csak kidobott pénz, de mintha magába a közösség bomlasztásába invesztálna ezzel. A cheat gyártó termékét elkapják, de látja, hogy van rá fizetőképes kereslet elkezd újakat csinálni. Sőt ha jól tudom, megváltoztat a programkódban egy apróságot és a vac már nem is képes detektálni (egy ideig), mert olyan mintha egy alapjaiban teljesen más cheat lenne. Azt már meg se jegyzem, hogy akit te falon át wh-snak láttál az közel sem biztos, hogy az. Én is nem egyszer fal felé fordulok, a hangok irányába, hogy jobban betudjam határolni azokat. Vagy már fixált szögben peekelve, hogy csak lőnöm kelljen ha van ott valaki. Persze ez neked, bugyuta wh-snak rögtön úgy jön le, hogy "húúú ez rám nézett/rám tartott falon át, tuti csal".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák